אודות

פרופיל חברה

חברת "סמי זעטוט" מתמחה בביצוע והקמה של מפעלי תעשיה מזה 35 שנה עבור חברות תעשיה ושירותים מהמובילות בארץ. היכולות המקצועיות והניסיון הרב בביצוע פרויקטים הציבו את החברה בקדמת החברות המובילות בתחום.

הידע והניסיון שנצבר בחברה מאפשר לה לספק מענה לדרישות ההנדסיות הגבוהות והמגוונות של לקוחותיה תוך עמידה קפדנית בדרישות האיכות ולוחות הזמנים ובמחויבותה לשביעות רצון הלקוח החל משלבי התכנון הראשונים, ליווי הפרויקט וכלה בגימור הסופי והפעלת המתקנים.

חברת "סמי זעטוט" חרטה על דגלה קיום "תעשייה בת קיימא" המתחייבת לשמירה על איכות סביבה ושמירה על איכות בריאות חיי עובדי החברה . ופועלת לקיומם של ערכם אלה ושמירתם .

החברה מתמחה בהקמה ואחזקת מפעלים בתחום המתכת

  • עבודות הקמת מבני קונסטרוקציה.
  • עבודות צנרת ( S.S C.S Cr).
  • ייצור ובניית מיכלים כגון מיכלי לחץ ומיכלי אחסון.
  • ייצור והרכבת ציודים.
  • עבודות תשתיות(מבוצע בחברת בת בשם (ביטוליט 1986 בנין והנדסה בע"מ)).

ההון האנושי המקצועי ב "סמי זעטוט" מהווה את הנכס העיקרי של החברה ומתאפיין בזמינות בכל עת ולאורך כל תקופת הפרויקט, בניסיון ומיומנות גבוהים.
עובדי החברה הינם מהנדסים טכניים, מנהלי פרויקטים, מנהלי עבודה ועובדים מקצועיים. כמו כן לרשות החברה עומד צוות קבלני משנה המאפשר לה התארגנות מיידית להגדלת צוותים בהתאמה לצרכי הלקוח.

אמנת השירות

חברת סמי זעטוט בע"מ מחוייבת להעניק שרות איכותי המבוסס על מומחיות ומקצועיות, זמינות ונגישות  באופן שיענה בצורה הטובה ביותר על צרכי לקוחותנו. שביעות הרצון של הלקוח היא ערך עליון בעינינו. לפיכך, נעשה כל מאמץ להיות קשובים על מנת להעניק ללקוחותנו פתרון הולם והיעיל ביותר בכל פרויקט.  אנו מחויבים לאיכות ללא פשרות ופועלים לשיפור מתמיד.

איכות הסביבה

החברה מחויבת לשמירה קפדנית על איכות הסביבה  ונאמנה לתקני איכות מחמירים.